021-77517414

سرور مجازی ؛ بستری قدرتمند

با سرور مجازی سرور جت، هوشمندانه منابع مصرفی خود را در بستری امن، گسترش‌پذیر و با ضریب اطمینان بالاتر مدیریت کنید. در بستر سرور مجازی ابری، علاوه بر تمامی مزایای سرویس‌ VPS (Virtual Private Server)هایی که به صورت رایج ارائه می‌شوند، از ویژگی‌های متمایز زیرساخت‌ ابری IAAS بهره‌مند خواهید شد!

سرور ابری

پلن مورد نظر را انتخاب کنید

با زیرساخت ابری سرور جت، کسب‌وکارتان را شتاب دهید!

فایروال و DDOS Protection

زیرساخت ابری‌هاست ایران با استفاده از فایروال ایمن شده و دسترسی‌ها توسط شما انتخاب خواهد شد.

نصب سیستم‌عامل رایگان

به‌راحتی نسخه سیستم‌عامل خود را انتخاب و بر روی سرور نصب نمایید.

بازنشانی رایگان سیستم‌عامل

در هر زمان بلافاصله نسخه سیستم‌عامل را از نو بازنشانی (Reset) کنید.

3-1 (1)

دسترسی کامل!

از طریق SSH و Remote Desktop به سرور خود دسترسی کامل خواهید داشت.

نصب رایگان کنترل پنل

بعد از انتخاب و تهیه لیسانس، در صورت داشتن سرویس مدیریت، یکی از کنترل پنل‌های قدرتمند پلسک و یا سی پنل، به صورت رایگان بر روی سرور شما نصب خواهد شد.

آنتی تحریم

در سرویس سرور اختصاصی، امکان دسترسی به سرویس‌های بین‌المللی که برای کاربران ایرانی محدودیت اعمال کرده‌اند، وجود دارد.

چرا سرور مجازی ابری سرور جت؟

سرور جت ابری یک منبع سرور متمرکز و ادغام شده است که میزبانی شده و از طریق شبکه اینترنت ارائه می شود و در صورت تقاضا توسط چندین کاربر قابل دسترسی است. سرورهای ابری سرور جت می توانند تمام عملکردهای مشابه یک سرور فیزیکی سنتی را انجام دهند و قدرت پردازش، ذخیره سازی و برنامه های کاربردی را ارائه دهند.

سرورهای ابری می توانند در هر نقطه از جهان قرار داشته باشند و خدمات را از راه دور از طریق یک محیط رایانش ابری ارائه دهند. در مقابل، سخت‌افزار سرور اختصاصی سنتی معمولاً در محل‌هایی برای استفاده انحصاری توسط یک سازمان تنظیم می‌شود.

زیرساخت سرور مجازی سرور جت، با استفاده از بروزترین تجهیزات سخت‌افزاری و به‌روز‌ترین فناوری ها، امکان راه‌اندازی سایت یا پروژه‌های شما را با بالاترین سطح کیفیت و بهترین قیمت، فراهم می‌آورد!

با در اختیار داشتن منابع اختصاصی و سخت‌افزاری و بستر شبکه قدرتمند، سرعت پروژه و سرویس خود را افزایش دهید.

تیم فنی سرور جت، با استفاده از به‌روزترین روش‌های مجازی‌سازی، بستر ابری Vmware و توپولوژی بهینه شبکه، زیرساختی پایدار و قدرتمند را برای کسب‌وکار شما فراهم آورده است.

 

بدون ایجاد اختلال در سرویس، منابع سرور مجازی؛ مثل حافظه رم، هارد یا CPU افزایش دهید.

از میان توزیع‌های (Distro) مختلف سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز نسبت به نیاز خود انتخاب و سرور خود را راه‌اندازی کنید.

در سرورهای ابری، می‌توانید علاوه بر دسترسی SSH و Remote Desktop، با استفاده از کنسول وب، مدیریت کلی سیستم‌عامل و سرور خود را به عهده بگیرید.

علاوه بر لایه امنیتی زیرساختی در کل شبکه، دارا بودن شبکه ایزوله ارتباطی بین سرورهای شما و تفکیک فضای ذخیره‌سازی سرویس، بستری امن برای شبکه و فایل‌های شما در زیرساخت داخلی سرور جت فراهم می‌آورد.

سرور ابری

پرسش های متداول

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، تیم پشتیبانی سرور جت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

VPS (Virtual Private Server) یا سرور مجازی، یکی از انواع حالت‌های میزبانی وب است. 

در VPS با استفاده از فن آوری مجازی سازی مانند  Xen,vmware ,ESXI  وVirtuozzo  با بهره‌گيری از سخت‌افزارهای قدرتمند و پيشرفته، يک سرور فيزيکی به چندين VPS با امکانات يکسان يا متفاوت تقسيم می‌شود.

VPS  با تکیه بر ویژگی‌هایی مانند انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری و امنیت بیشتر نسبت به هاست‌های اشتراکی، می‌تواند تجربه یک سرور اختصاصی را به کاربران ارائه دهد و در آن دیگر نیاز به در نظر گرفتن فضای اختصاصی فیزیکی برای سرور نیست.

محیط میزبانی سرور مجازی، مجزا بوده و به‌طور کامل در اختیار شماست. در سرور مجازی شما دسترسی روت دارید و می‌توانید پیکربندی سرور را تغییر دهید و برنامه‌های مورد نظرتان را نصب کنید

ریسک امنیتی در سرویس مجازی بسیار کمتر از هاست اشتراکی است، ضمن اینکه می‌توانید تنظیمات امنیتی را به‌صورت سفارشی تغییر دهید.

علاوه بر این سرعت بارگذاری سایت در سرویس مجازی،نسبت به هاست اشتراکی سریع‌تر است.

در صورتی که سرور تحت مدیریت خود شما است با توجه به منابع سرور می‌توان سایت‌های متعددی را بر روی یک سرور مجازی میزبانی کرد.

در صورتی که سرور شما تحت مدیریت سرور جت باشد، با توجه به منابع سرور و سطح مدیریت، تعداد آن متفاوت است و باید این مورد قبل از اضافه کردن سایت جدید، به بخش پشتیبانی سرور جت اطلاع دهید.

در سرور مجازی و اختصاصی موارد فنی مثل دسترسی Root و SSH وجود دارد، ولی برای مدیریت سرور مجازی، شما می‌توانید از کنترل پنل پلسک، سی پنل یا… که مدیریت فضای میزبانی را ساده‌تر می‌کند استفاده کنید. در صورت نیاز می‌توانید مدیریت سرور مجازی را به تیم پشتیبانی سرور جت بسپارید.

در سرور مجازی می‌توانید نسخه‌های مختلف لینوکس مانند، CentOS، Ubuntu و Debian و نسخه‌های ویندوز مانند 2019 Windows Server، Windows Server 2016 و … را نصب نمایید.

پیشنهاد ما برای نصب کنترل پنل در سرور مجازی، دارا بودن حداقل CPU 2 Core و Ram 3 GB است.